Kāpēc šodien notiek sīva cīņa par mācību saturu izglītības iestādēs ?


 Viena no pamatmetodēm, kā cīnīties ar sabiedrības redzošo un nepakļāvīgo daļu, ir "apsmiešanas" metodika, kuru vairāk atpazīst kā "DALLESA DOKTRĪNU".

Alens Dalles (Allen Welsh Dulles), ASV CIP direktors (1953-1961) projektā par nepakļāvīgajām valstīm, 1961 gadā, rakstīja sekojošo:

Pienāks laiks, un mēs metīsim visu, kas mums ir: visu zeltu, visu materiālo jaudu un resursus uz cilveku apstulbošanu un apmuļķošanu un piespiedīsim tos noticēt tam.

Kā? Mēs atradīsim mūsu domubiedrus, savus sabiedrotos šajās valstīs.

Epizode aiz epizodes tiks izspētēta, pēc sava mēroga grandioza bojāejas traģēdija pašai nepaklausīgākajai tautai uz zemes. Visādā veidā mēs atbalstīsim un celsim tā sauktos māksliniekus, kuri sāks iesēt un iekalt cilvēku apziņās seksa kultu, vardarbību, sadismu, nodevibu - vienvārdsakot NETIKUMĪBU.
Godīgums un kārtīgums tiks izsmiets un nevienam vairs nebūs vajadzīgi un tikums pārvērtīsies pagātnē. Bezkaunība un cinisms, meli un viltus, korupcija, alkoholisms un narkomānija, bezkaunība un dzīvas bailes vienam no otra, nodevība, nacionālā naida kurināšana un tautu naids tiks kultivēts un celts augstā godā.

Un tikai nedaudzi, ļoti nedaudzi nojautīs, vai sapratīs, kas notiek. Bet šādus ļaudis mēs noliksim bezpalīdzīgā stāvoklī, pārvērtīsim izsmieklā, atradīsim veidus kā viņus apmelot un pasludināt par sabiedrības pabirām.

"Mēs izrausim garīgās saknes, banalizēsim, vulgarizēsim un iznīcināsim ģimenes un tautas tikumības pamatus. Tādā veidā mēs izšūposim paaudzi aiz paaudzes. Ķersimies klāt cilvēkiem jau no bērnības un jaunības gadiem un galveno likmi liksim UZ JAUNATNI - sāksim demoralizēt, pavedināt, samaitāt, liksim tai tikumiski pagrimt."

Pajautā sev, vai saskati līdzību ar šodien valstī valdošo virzienu ?http://sovietrussianow.blogspot.com/2012/03/aivdovin-dulles-plan-for-russia-past.html

Komentāri (0)  |  2015-10-10 03:59  |  Skatīts: 2304x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ