Pavasaris ir pats piemērotākais laiks lai izdzītu parazītus !


 ābols

1. Pēc PVO (pasaules veselības organizācija) datiem, apmēram 90% iedzīvotāji ir kādu no parazītu nēsātajiem;

2. Paaugstināta riska grupas ir bērni un cilvēki, kuri ir kāda nebūt majdzīvnieka īpašnieki;

3. Parazīti organismā dzīvo nemanāmi, jeb slēpjas ! Pašus parazītus sākam pamanīt tikai tad kad tie organismā jau ir savairojušies parāk lielā daudzumā;

4. Arī tā saucamie nekaitīgie parazīti var izraisīt slimības un izsaukt dažādas organisma reakcijas.

5. Visbiežākie vēža (onkoloģiskas saslimšanas) izraisītāji ir tieši parazīti;

6. Parazīti pārtiek no paša labākā, ko ēd viņa saimnieks, atstājot tikai ēdiena paliekas. Tieši tāpēc cilvēkiem, kuri ievēro veselīgu dzīves veidu un lieto vitamīnus, ļoti bieži netiek novērots veselības uzlabojums.

7. Īpaši vērīgiem un uzmanīgiem jābūt mazu bērnu vecākiem, jo mazie ļoti cieš no parazītu izraisītajām sekām !!!

Turklāt mammas bieži vien nespēj noticēt, ka viņas mazajā, mīļajā bumbulītī sēz iekšā šitāda draņķība ... bieži ir grūti un pat neiespējami pārliecināt vecākus, ka bērnam ar hronisku bronheālo astmu, vai hroniskiem bronhītiem un biežām saaukstēšanās saslimšanām, ko pavada klepus, pie vainas ir parazīti. Tomēr, gudriem vecākām vajadzētu to neignorēt, jo kamēr jūs cīnaties ar saviem iekšējiem protestiem, mazais vienkārši lēnām mirst no parazītu izraisītajām sekām !

Kad būtu vērts aizdomāties par parazītiem organismā ?

Ja ik dienas pašsajūta nemainās, mēs pie tās pierodam un uztveram par normu, lai arī patiesībā varbūt jūtamies noguruši, nespēcīgi un viegli aizkaitināmi. Vēdera uzpūšanās pēc maltītes, gāzu veidošanās, burkšķēšana, nepatīkamas sajūtas vēderā – šādu simptomu cēlonis var būt kāda produkta nepanesība, disbakteriozes, kā arī parazīti. Ar gremošanu it kā maz saistītas pazīmes, piemēram, pinnes, ekzēma un ādas alerģiskas slimības, galvassāpes, biežas infekcijas var būt gremošanas trakta disfunkcijas sekas. Ja ilgstoši jūties neapmierinoši, iespējams, nepieciešams padomāt par gremošanas trakta atveseļošanu – atslodzi vai tīrīšanu.

Aizcietējumi. Dažas cērmes savu izmēru dēļ var bloķēt dažādus orgānus. Piemēram žults ceļu nosprostojums var novest pie aknu slimībām un dzeltes, savukārt zarnu nosprostojums pie aizcietējumiem, bet sliktākajā gadījumā līdz zarnu ne caurejamībai un operācijai.

Caureja. Daudzi parazīti ražo vielu līdzīgu prostaglandīnam, kas provocē šķidru vēdera izeju. Caureja – tas var būt viens no rādītājiem parazītu klātbūtnei organismā.

Gāzes un vēdera uzpūšanās. Iekaisuma process tievajās zarnās izsauc vēdera uzpūšanos un gāzu veidošanos. Ja neattīra zarnas no parazītiem šis process ar dažādu intensitāti var atkārtoties dažu mēnešu vai pat dažu gadu garumā.

Zarnu iekaisumi. Parazīti var kairināt un veidot iekaisuma procesu zarnu sieniņās, kas savukārt izraisa daudz nepatīkamu simptomu un mazina barības vielu, jo sevišķi  nepiesātināto taukskābju uzsūkšanās spējas. Rezultātā taukvielas, kurām vajadzētu uzsūkties tievajās zarnās nonāk resnajā zarnā izprovocējot spazmas, aizcietējumus, caureju. Šos taukus var atrast fēču analīzēs un bieži tiek izrakstītas zāles, kas ārstē zarnu iekaisumu, bet neattīra organismu no parazītu piesārņojuma.

Alerģijas, astma. Pēc savas būtības parazīti ir alergēni un tas liek aizdomāties. Kopā ar ekoloģisko un cita veida piesārņojumu arī parazitārais piesārņojums veicina alerģisko saslimšanu palielināšanos.

Sāpes locītavās un muskuļos. Ir sen zināms, ka parazīti migrē pa mūsu organismu. Kad tas notiek cilvēks jūt sāpes, ko bieži uzskata par artrīta sekām.  Muskuļu iekaisumi un sāpes locītavās bieži var būt kā imunitātes atbildes reakcija uz parazītu klātbūtni organismā, kā arī sekas, kuras ir radījuši parazīti traumējot audus.

Ādas iekaisumi. Parazīti var izsaukt papilomas, nātreni, ekzēmu, furunkuļus un citus ādas iekaisumus.
Svara problēmas. Arī paaugstināts vai pazemināts svars var būt par iemeslu parazītu klātbūtnei organismā.

Pazemināts svars – zarnu trakta traucējumi, vēdera sāpes, pazemināta apetīte.

Liekais svars -  kā sekas cērmju invāzijai. Trūkstot kuņģa zarnu traktā fermentiem un pienskābām baktērijām pasliktinās pārtikas šķelšanās process un šāda vide ir labvēlīga parazītiem, kā rezultātā organisms piesārņojas arvien vairāk  un veidojas liekais svars. Svara pieaugumu veicina arī toksisko vielu iedarbība uz vielmaiņu.

Hronisks nogurums. Hroniska noguruma simptomi -  vājuma sajūta, apātija, depresija, koncentrēšanās spēju samazināšanās, slikta atmiņa u.c. Nepietiekamas  barības vielas izsauc fizisko, smadzeņu darbības un emocionālo problēmu rašanos. Pat pie ļoti labas pārtikas lietošanas: olbaltumvielas, taukvielas, vitamīni un minerālvielas sakarā ar sliktām uzsūkšanās spējām organismā neuzsūcās. Un to  pastiprina pastāvīga organisma saindēšanās ar parazītiem un to toksīniem. 

Imunitātes traucējumi. Parazīti novājina imūno sistēmu, novājina imūno sistēmu, samazinot imunoglobulīna aizsargspējas un izprovocējot alerģiskās reakcijas. Tādā veidā tiek atvērts ceļš dažādu nfekciju iekļūšanai organismā un kuņģa zarnu traktā veidojas disbakterioze. Parazītu atstātās pēdas var būt par iemeslu biežai slimošanai.

Onkoloģiskās slimības. Hroniska organisma indēšana, novājināta imūnā sistēma, tieša traumējoša iedarbība uz šūnām un orgāniem, ilgstoši iekaisumi un barības vielu nepietiekamība organismā – tas ir pilnīgi pietiekami, lai izprovocētu audzēju veidošanos.

Elpošanas ceļu iekaisums. Daudzi parazīti migrē pa mūsu organismu ,ieskaitot arī elpošanas ceļus. Klepus, paaugstināta temperatūra, gļotu izdalīšanās, iesnas, sinusīts ir pilnīgi reāli simptomi, kas var liecināt par parazītu klātesamību mūsu organismā.


Viss par parazītiem, Dr Olga Butakova. 

 Olga Butakova par parazītiem

Ko darīt ?

1. Pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no tiem ! Pie tam nevis ar aptiekās pieejamajām ķīmiskajam zālēm, bet gan ar dabīgiem, dabā sastopamiem līdzekļiem. Jau izsenis dažādās tautās, atkarībā no klimatiskajiem apstākļiem, ir sastopamas dažādas metodes cīņai ar tiem. Sīpoli, sīpolloki, ķiploki, dilles, koriandrs, krustnagliņas, kurkuma, citrons, skujas vai skuju ekstrakts, mārrutki, sinepes, lauru lapas, ķirbju sēklas, melnie rutki, redīsi, pētersīļi, propoliss (sūkāšana), sēru saturošie pākšaugi zirņi, pupas un lēcas, visu veidu pipari - sarkanie, zaļie, melnie. Ogas – dzērvenes, irbenes, upenes, pīlādži, upenes, ērkšķogas, upeņu lapas, liepziedu, vērmeļu un apiņu tējas. 

2. Parazītu dzīvošanai jūsu organismā nepatīkamaku padarīs arī regulāra organisma atskābināšana. Viņiem, tāpat kā visām slimībām, ļoooti patīk skāba vide (acidoze) un ļoooti traucē veselīgs PH. Par pareizu PH lasiet šeit: Kā parūpēties par sevi, lai pēc iespējas izvairītos no veselības problēmām un nodzīvotu ilgu mūžu ?

3. Smagāku helmintožu gadījumos būs japielieto homeopātiskās zāles un uztura bagātinātāji uz jau iepriekš minēto dabas valsts produktu bāzes. Šādus preparātus dažādos sastāvos var iegādāties homeopātiskajās aptiekās un dažādos veselības veikaliņos. Parasti tos ieteicams lietot kā norādīts pievienotajā instrukcijā. Svarīgi atcerēties, ka šāds prethelmintu kurss būtu jāuzsāk apmēram 2 dienas pirms dilstoša mēnes, jo dilstošā mēness laikā organismā rodas īpaša ķīmiska sastāva vide, kad parazītu mātītes dēj olas. Pareizi izvēlēts organisma tīrīšanas laiks dod lielaku efektivititāti no veiktās procedūras ! Šāds kurss ilgs 10 dienas, pēc tam taisa 10 dienu pauzi un pēc 10 dienām kursu atkārto. Smagākos gadījumos to pašu kursu var atkārtot vēl arī trešo reizi. Mana pieredze rāda, ka uz parazītiem ir vērts iedarboties arī bioenerģētiski. Šim nolūkam atbilstošs preparats būs homeopātiskajā aptiekā pieejamais "Tanacetum komplekss", kuru lieto pēc tādas pašas shēmas, devas vecumam un svaram atbilstošas kā norādīts uz iepakojuma.

4. Maziem bērniem un viņu vecakiem, šāds kurss būtu ieteicams 2x gadā, rudenī un pavasarī.

5. Atcerieties, ka šāda tīrīšana ir jāveic VISIEM ģimenes locekļiem vienlaicīgi ! ARĪ MĀJDZĪVNIEKIEM, ja tādi ir. Mājdzīvniekiem pielietojat tos zāļu līdzekļus, kādus jums ir ieteicis jūsu vetārsts.

6. Ļoti ieteicams terapijas laikā un pēc tās paaugstināt imūnitāti, lai organisms sāktu atpazīt ļaunprātīgo iebrucēju nākotnē. To var darīt dažādos veidos, bet personīgi mana pieredze uzrāda ļoti labus rezultātus ar Transfera Faktorus saturošiem preparātiem. 

https://imunitatei.lv/lv/transferfaktor/indikacijas_devas_un_lietosana/paraziti_helmintozes_toksokaroze_askaridoze_epistorhoze_cermes_spalisi_lamblijas_lenteni



Saistītās tēmas:


Psoriāze pāries, ja  izārstēsiet trihinelozi ! 

Komentāri (0)  |  2015-03-15 06:37  |  Skatīts: 4506x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ